Strona może korzystać z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij
realizacja

 

 


Kontakt


 Siedziba główna w Opolu

Adres: 45-315 Opole, ul. Głogowska 24a
T: +48 77 400 21 00  (sekretariat)
F: +48 77 400 21 11, +48 77 400 21 10, +48 77 400 21 09, +48 77 400 21 08
e-mail: selt@selt.com

 

Wschodnia

Adres: 45-449 Opole, ul. Wschodnia 23a
T: +48 77 553 21 00  (sekretariat)
F: +48 77 553 22 00

 

 

 

Polska - Dział Handlowy

 

 

Bogdan Krzyżak

Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj: łódzkie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie,

T: +48 77 400 21 15, 
F: +48 77 400 21 11, 
M:+48 691 704 669,

e-mail: bogdan.krzyzak@selt.com

 

 

 

Agnieszka Kocjan

T: +48 77 400 21 71,
F: +48 77 400 21 74,

e-mail: agnieszka.kocjan@selt.com

 

 

 

Magdalena Adamska

T: +48 77 400 21 84,
F: +48 77 400 21 89,

e-mail: magdalena.adamska@selt.com

 

 

 

Teresa Trzeciak

T: +48 77 400 21 70,
F: +48 77 400 21 74,

e-mail: teresa.trzeciak@selt.com

 

 

 

Adam Jastrowicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży
woj: Mazowieckie, Śląskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie, Małopolskie,

T: +48 77 400 21 44,

T: +48 668 865 286,

F: +48 77 400 21 11,

e-mail: adam.jastrowicz@selt.com

 

 

 

Anna Videl

T: +48 77 400 21 86,
F: +48 77 400 21 89,

e-mail: anna.videl@selt.com

 

 

Dział realizacji i koordynacji zamówień Refleksoli, Verand i Żaluzji Fasadowych

 

 

Krystyna Ukraińska 

Kierownik Działu Realizacji i Koordynacji Zamówień

T: +48 723 184 947, 

e-mail: krystyna.ukrainska@selt.com

 

 

 

 

Agnieszka Otorowska 

T: +48 609 530 024, 

e-mail: agnieszka.otorowska@selt.com

 

 

 

 

Bożena Czech 

T: +48 784 589 847, 

e-mail: bozena.czech@selt.com

 

 

 

 

Karolina Kampa 

T: +48 604 842 768, 

e-mail: karolina.kampa@selt.com

 

 

Dział Wsparcia Obiektowego

 

 

Agata Kaluta

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 668 184 195, 

e-mail: agata.kaluta@selt.com

 

 

Jagoda Kruszewska

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 694 400 798, 

e-mail: jagoda.kruszewska@selt.com

 

Koordynator Realizacji Projektów

 

 

Grzegorz Sawicki

 

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 604 229 710, 

e-mail: grzegorz.sawicki@selt.com

 

 

Wsparcie Architektoniczne

 

 

Sabina Ostrowicz

Koordynator ds. Relacji Biznesowych

T: +48 668 865 272 , 

e-mail: sabina.ostrowicz@selt.com

 

 

Piotr Kozarów

Specjalista ds. Sprzedaży Obiektowej

T: +48 668 184 154, 

e-mail: piotr.kozarow@selt.com

Reklamacje

e-mail: reklamacje@selt.com

Ogólne warunki sprzedaży i gwarancji

 

 

Export – Dział Handlowy

 

 

 

Anna Rzepkowska

Area Sales Manager
Scandinavia, United Kingdom, Australia, Japan

T: +48 606 817 855, 
e-mail: anna.rzepkowska@selt.com

 

 

 

 

 

Łukasz Jarosz

Area Sales Manager
Austria & Germany

T: +48 609 217 327, 
e-mail: lukasz.jarosz@selt.com

 

 

 

 

 

Justyna Sobala - Deutsch

Area Sales Manager
Benelux & North Germany

T: +48 604 825 065

e-mail: justyna.sobala@selt.com

 

 

 

 

 

Katarzyna Tlałka-Sochal

Area Sales Manager

France, Belgium, Switzerland

T: +48 602 485 936,

e-mail: katarzyna.sochal@selt.com

 

 

 

 

 

Malwina Salamon

Area Sales Manager

Czech Republic, Slovakia, Hungary, Slovenia, Croatia

T: +48 606 932 445,

e-mail: malwina.salamon@selt.com

 

 

 

 

 

Karolina Chmiel

Area Sales Manager

Eastern Europe & Balkans

T: +48 668 865 247,

e-mail: karolina.chmiel@selt.com

 

Formularz kontaktowy

 

Proszę wypełnić pola formularza

 


imię:

nazwisko:

firma:

ulica:

kod pocztowy:

miasto:

telefon:

e-mail:

wiadomość:



 
X
ZAMKNIJ PODPOWIEDZI
wyszukiwanie po nazwie
szukana fraza po odznaczeniu pola jest automatycznie wyszukiwana
mozliwość szukania zastosowań do konkretnych systemów
wybierz system i wyszukuj tylko tego co potrzebujesz.
wybierz firmę, której produkty chcesz zobaczyć
GRAF
odszukaj to co potrzebujesz w wygodny, szybki i przejrzysty sposób dzięki systemowi grafów
Wyszukane elementy
wyszukane akcesoria sa prezentowane w funkcjonalnej formie kafelek
wczytywanie strony...