Strona może korzystać z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
zamknij
realizacja

 

 


Kontakt


 Siedziba główna w Opolu

Adres: 45-315 Opole, ul. Głogowska 24a
T: +48 77 400 21 00  (sekretariat)
F: +48 77 400 21 11, +48 77 400 21 10, +48 77 400 21 09, +48 77 400 21 08
e-mail: selt@selt.com

 

Wschodnia

Adres: 45-449 Opole, ul. Wschodnia 23a

T: +48 77 553 21 00  (sekretariat)

F: +48 77 553 22 00

Polska - Dział Handlowy

 

 

Bodgan Krzyżak

Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj: Warmińsko - Mazurskie, Mazowieckie, Kujawsko - Pomorskie, Łódzkie,

T: +48 77 400 21 15,

T: +48 691 704 669,

F: +48 77 400 21 11,

e-mail: bogdan.krzyzak@selt.com

 

 

 

Adam Jastrowicz

Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj: Zachodniopomorskie, Pomorskie, Podlaskie, Mazowieckie, Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie,

T: +48 668 865 286,

F: +48 77 400 21 11,

e-mail: adam.jastrowicz@selt.com

 

 

 

Jarosław Baran

Regionalny Kierownik Sprzedaży

woj: Warmińsko - Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Łódzkie, Dolnośląskie, Świętokrzyskie, Lubelskie,

T: +48 668 865 283,

e-mail: jaroslaw.baran@selt.com

 

 

 

Wojciech Mazurek

Przedstawiciel handlowy

Dolnośląskie, Lubuskie, Pomorskie, Śląskie, Zachodnio-pomorskie

T: +48 668 865 288,

e-mail: wojciech.mazurek@selt.com

 

 

 

Dominik Wrzesiński

Przedstawiciel handlowy

Kujawsko-pomorskie, Łódzkie, Mazowieckie, Pomorskie, Wielkopolskie

T: +48 668 865 282,

e-mail: dominik.wrzesinski@selt.com

 

 

 

Daniel Mielczarek

Przedstawiciel handlowy

Opolskie

T: +48 693 620 536,

e-mail: daniel.mielczarek@selt.com

 

 

 

Tomasz Orzeł

Przedstawiciel handlowy

podkarpackie, lubelskie, świętokrzyskie, podlaskie

T: +48 668 865 284,

e-mail: tomasz.orzel@selt.com

 

 

 

Rafał Olejarz

Przedstawiciel handlowy

dolnośląskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, małopolskie

T: +48 693 620 534 ,

e-mail: rafal.olejarz@selt.com

 

 

 

Małgorzata Stach

Przedstawiciel handlowy

Śląskie, Małopolskie, Wielkopolskie

T: +48 604 851 146 ,

e-mail: malgorzata.stach@selt.com

 

Dział realizacji i koordynacji zamówień Refleksoli, Verand i Żaluzji Fasadowych

 

 

Marcin Janus

T: +48 784 036 669,

e-mail: marcin.janus@selt.com

 

 

 

Karolina Kampa

T: +48 604 842 768,

e-mail: karolina.kampa@selt.com

 

 

 

Bożena Czech

T: +48 784 589 847,

e-mail: bozena.czech@selt.com

 

Realizacje Obiektowe

 

 

Agata Kaluta

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 668 184 195,

e-mail: agata.kaluta@selt.com

 

 

 

Jagoda Kruszewska

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 694 400 798,

e-mail: jagoda.kruszewska@selt.com

 

 

 

Grzegorz Sawicki

Koordynator Realizacji Projektów

T: +48 604 229 710,

e-mail: grzegorz.sawicki@selt.com

 

Wsparcie Architektoniczne

 

 

Sabina Ostrowicz

Koordynator ds. Relacji Biznesowych

T: +48 668 865 272,

e-mail: sabina.ostrowicz@selt.com

 

 

 

Piotr Kozarów

Specjalista ds. Sprzedaży Obiektowej

T: +48 668 184 154,

e-mail: piotr.kozarow@selt.com

 

Export – Dział Handlowy

 

 

Anna Rzepkowska

Area Sales Manager

Scandinavia, United Kingdom, Australia, Japan

T: +48 606 817 855,

e-mail: anna.rzepkowska@selt.com

 

 

 

Łukasz Jarosz

Area Sales Manager

Austria & Germany

T: +48 609 217 327,

e-mail: lukasz.jarosz@selt.com

 

 

 

Malwina Salamon

Area Sales Manager

Czech Republic, Slovakia, Hungary, Slovenia, Croatia

T: +48 606 932 445,

e-mail: malwina.salamon@selt.com

 

 

 

Karolina Chmiel

Area Sales Manager

Eastern Europe & Balkans

T: +48 668 865 247,

e-mail: karolina.chmiel@selt.com

 

 

 

Marta Wilk - Français

France, Belgium, Switzerland

T: +48 668 865 268,

e-mail: marta.wilk@selt.com.pl

 

Formularz kontaktowy

 

Proszę wypełnić pola formularza

 


imię:

nazwisko:

firma:

ulica:

kod pocztowy:

miasto:

telefon:

e-mail:

wiadomość:



 
X
ZAMKNIJ PODPOWIEDZI
wyszukiwanie po nazwie
szukana fraza po odznaczeniu pola jest automatycznie wyszukiwana
mozliwość szukania zastosowań do konkretnych systemów
wybierz system i wyszukuj tylko tego co potrzebujesz.
wybierz firmę, której produkty chcesz zobaczyć
GRAF
odszukaj to co potrzebujesz w wygodny, szybki i przejrzysty sposób dzięki systemowi grafów
Wyszukane elementy
wyszukane akcesoria sa prezentowane w funkcjonalnej formie kafelek
wczytywanie strony...